Polityka Prywatności

Dbamy o to, aby Twoje dane osobowe były bezpieczne.

Jakie gromadzimy dane i w jaki sposób?

1.Dane "nieosobowe" - adresy IP, zbierane ze względów administracyjnych (np. bezpieczeństwo) oraz do gromadzenia danych demograficznych. Dane te są zestawiane i udostępniane osobom trzecim (np. statystyki odsłon, ilość wejść na stronę z danego miasta, regionu Polski itp). W zestawieniach nie ma danych, pozwalających zidentyfikować pojedynczego użytkownika. Dane te nie mają żadnego związku z danymi osobowymi, powierzonymi nam przez Ciebie.
2. Pliki "cookies" - małe pliki tekstowe, które roslinydooczka.pl zapisuje na Twoim dysku i przy kolejnej wizycie może z nich odczytać na przykład czy Twoje zalogowanie na stronie ma się odbyć automatycznie, czy nie. Wyłączenie obsługi plików "cookies" przez przeglądarkę internetową w żadnym wypadku nie pozbawia Cię dostępu do naszych produktów ani możliwości robienia zakupów.
3. Dane osobowe - czyli po prostu imię, nazwisko, adres zamieszkania lub inny adres pocztowy, adres e-mail, numer telefonu itp. Informacje te zbieramy wyłącznie za Twoją zgodą. Nigdy nie udostępniamy tych danych firmom i osobom trzecim.
4. Informacje, które podajesz przy zakładaniu konta służą do realizacji Twoich zamówień (w celu realizacji płatności dane adresowe posiadają sewis PayU S.A oraz Przelewy24 (DialCom24 Sp. z o.o.) oraz  w celu realizacji przesyłki - InPost) lub wysyłania do Ciebie informacji promocyjnych. Przechowujemy te dane w naszej bazie.
5. Możesz przeglądać i zmieniać swoje dane. Jeśli chcesz całkowicie usunąć konto, skontaktuj się z nami, mailowo BIURO.ROSLINYDOOCZKA@WP.PL lub biuro@roslinydooczka.pl  lub telefonicznie - +48 728805906.

Jak chronimy Twoje dane?


1. Procedura pozwala na kontakt z danymi osobowymi wyłącznie osobom, którym jest to niezbędne do wykonywania pracy.
2. Informacje są przechowywane w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko ich zniszczenia lub utraty.
3. Zabezpieczamy dane fizycznie (np. przed awarią sprzętu) jak i elektronicznie (np. przed atakiem hackera).
4. Nie udostępniamy Twoich danych firmom i osobom trzecim.
5. Nie gromadzimy numerów kart kredytowych. Informacja o numerze karty wędruje od razu do firmy, zajmującej się obciążaniem kart kredytowych, z pominięciem roslinydooczka.pl. Dane te są przesyłane bezpiecznym protokołem SSL, który zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo połączeń w internecie. Identycznych zabezpieczeń używają banki internetowe.

Działamy w myśl wymogów prawodawstwa polskiego.

Jeśli jakaś kwestia jest dla Ciebie niejasna lub masz jakieś pytania - pisz na adres BIURO.ROSLINYDOOCZKA@WP.PL lub biuro@roslinydooczka.pl  lub telefonicznie - +48 728805906.

Informacje dotyczące internetowego systemu rozstrzygania sporów na podstawie art. 14 ust. 1 ODR (Internetowe rozstrzyganie sporów):

Komisja Europejska zapewnia konsumentom możliwość rozstrzygania sporów w handlu internetowym zgodnie z art. 14 ust. 1 ODR (Internetowe rozstrzyganie sporów), na jednej z platform. Platforma (http://ec.europa.eu/consumers/odr) służy jako miejsce, gdzie konsumenci mogą próbować osiągnąć pozasądowe porozumienia w sporach wynikających z zakupów oraz umów na usługi w Internecie.