Prowadzimy sprzedaż roślin uprawianych w warunkach naturalnych na Podlasiu. Kupując masz gwarancję, że pochodzą z naszej uprawy. Rośliny są odporne na pogodę i szybko się klimatyzują - co jest ich wielkim atutem. Sprzedawane są sadzonki różnej wielkości - jest to bardzo uzależnione od pory roku. Staramy się aby każdy klient był zadowolony z zakupu. Po otrzymaniu roślin, jeżeli są jakieś wątpliwości - skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy.

Wysyłki realizujemy po zaksięgowaniu płatności za zakupiony towar na rachunku bankowym Alior Bank numer 80 2490 0005 0000 4000 3852 0696 lub płatności przy odbiorze dla kuriera.

Wszystkie oferowane przez naszą firmę rośliny to bulwy, byliny, cebulki lub kłącza.

Wczesną wiosną niektóre rośliny mogą nie posiadać części nadziemnej oraz mogą się znacznie różnić od przedstawionych na zdjęciu, które przedstawiają sadzonki latem

Termin realizacji zamówienia to 3 dni robocze, na początku wiosny mogą się zdarzyć nawet 10 dniowe opóźnienia w wysyłkach związane z dużą ilością zamówień.

Nie ponosimy odpowiedzialności za wzrost, ukorzenienie i przyjęcie się zakupionych roślin, ponieważ związane jest to z czynnikami zewnętrznymi nie zależnymi od nas i nie podlegają naszej kontroli.

Ze względu na rodzaj sprzedawanych przez nas sadzonek, nie ma możliwości zwrotu zakupionych roślin. Sadzonki po otrzymaniu paczki muszą być w krótkim terminie  posadzone do gruntu, odpowiednio nawilżone w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny.